Kariera

mdm®NT to miejsce dla Ciebie

mdm®NT to miejsce, w którym dzięki zaawansowanej technologii i zaangażowaniu naszych pracowników oferujemy partnerom biznesowym najwyższej jakości produkty i usługi, które znajdują zastosowanie w takich sektorach, jak:

  • tekstylia specjalistyczne i sportowe
  • meblarstwo
  • automotive
  • budownictwo
  • opakowania
  • medycyna

Poznaj nas bliżej

STAWIAMY NA CIĄGŁE DOSKONALENIE

Stawiamy na jakość i ciągłe doskonalenie nie tylko w zakresie oferowanych produktów i technologii, ale także efektywności procesów czy angażujących warunków pracy. Masz jakiś pomysł na usprawnienie? Widzisz rozwiązania, dzięki którym możemy poprawić warunki Twojej pracy? Świetnie! Jesteśmy otwarci na zmiany i doceniamy kreatywność! Nasza Fabryka pomysłów to prawdziwe źródło inspiracji a dla najbardziej zaangażowanych pracowników mamy przygotowany cyklicznie pakiet benefitów.

STAWIAMY NA CIEBIE!

Rozwijaj się w mdm®NT! Otrzymasz od nas niezbędne narzędzia i wsparcie, by jak najlepiej wykorzystać swój potencjał bez względu na to, w jakim miejscu naszej organizacji się znajdziesz.

Gwarantujemy szkolenia wdrożeniowe, warsztaty rozwojowe prowadzone przez naszych specjalistów i doświadczonych trenerów zewnętrznych. Oferujemy możliwość zdobycia niezbędnych uprawnień, jak też szkolenia dopasowane do specyficznych wymagań Twojego stanowiska.  Wszystko po to, by wspierać Cię w osiąganiu celów zawodowych.

BENEFITY

Dbamy nie tylko o rozwój zawodowy naszych pracowników ale także o ich dobre samopoczucie w czasie wolnym od pracy, dlatego każdy ma do dyspozycji ogromny pakiet benefitów i możliwość samodzielnego wyboru, z jakich chce skorzystać. Podróże, bilety wstępu do parków rozrywki, kin, na wydarzenia kulturalne, vouchery do sklepów, masaże, podróże zagraniczne to tylko wybrane przykłady możliwości spośród tysięcy dostępnych!

Premia świąteczna

Upominki świąteczne dla dzieci

Możliwość zdobycia uprawnień

Inicjatywy dobroczynne

Możliwość zakupu karty sportowej

Dofinansowanie do biletów do kina, na wydarzenia kulturalne, parków rozrywki

Dofinansowanie do wypoczynku

Możliwość awansu

Przyjazne miejsce pracy

Docenianie stażu pracy

Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Dodatkowe świadczenia socjalne

Zniżki na produkty firmowe

Parking dla pracowników

Program Poleceń Pracowniczych

Brak dress-code’u

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Poznaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące procesu rekrutacji:

Jak długo trwa rozmowa rekrutacyjna?

Wszystko zależy od tego, na jakie stanowisko aplikowałeś i jak bogate doświadczenie zawodowe będziesz nam chciał przedstawić na rozmowie kwalifikacyjnej. Standardowo rozmowa powinna trwać ok. godziny.

Ilu etapowy jest proces rekrutacji?

Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Szukamy właściwych osób na właściwe miejsca, dlatego zarówno o kolejnych krokach w procesie rekrutacji jak i przewidywanym czasie jego trwania zostaniesz poinformowany na spotkaniu.

O co będę pytana(y) w trakcie rozmowy?

Zawsze jesteśmy ciekawi ludzi, którzy mogą wnieść wartość dodaną do naszego zespołu, dlatego na pewno zapytamy Cię o dotychczasowe doświadczenie, umiejętności, ale także motywację. Szanujemy Twoją prywatność, dlatego nie musisz spodziewać się pytań o życie osobiste. Stawiamy na dialog, dlatego nie wahaj się zadawać nam też swoich pytań w trakcie rozmowy.

Aplikuj... spotkaj się z nami

ROZPOCZNIJ SWOJĄ PRZYGODĘ Z mdm®NT!

 

W związku z dynamicznym rozwojem, MDM NT Sp. z o.o., lider w branży nowych technologii, poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko: