Membrany

mdm® w swojej ofercie posiada trójwarstwowe, otwarte, dyfuzyjne membrany dachowe o gramaturze od 95 - 230g/m2 i grubości do aż 1000 μm!

Membrany są produktem, który umożliwia odparowywanie wilgoci nagromadzonej w konstrukcji dachu podczas budowy. Wilgoć ta uwalniana jest przez materiały budowlane jeszcze przez wiele miesięcy po oddaniu budynku do użytkowania. Dla ułatwienia pracy dekarza membrany mdm® Ventia oferowane są w wersji z dwoma zintegrowanymi paskami klejącymi (TT). Wysoko wykwalifikowany personel pracuje nad rozwojem nowych produktów i udoskonalaniem dotychczasowych. Dzięki kontroli jakości w zewnętrznych instytutach w kraju i za granicą membrany mdm® Ventia spełniają wymogi UE, Niemieckiego Instytutu Dekarzy (ZVDH), Francuskiego Instytutu Budowlanego (CSTB - Centre Scientifique et Technique du Bâtiment) oraz British Board of Agrément (BBA).

Skontaktuj się z nami!

Chcesz porozmawiać z naszymi specjalistami zajmującymi się sprzedażą i produkcją Membran?

Chcesz poznać szczegółową ofertę mdm® NT. Masz pytania związane z jakością naszych produktów? Chciałbyś spotkać się z nami? Wyślij nam swoje dane kontaktowe.