Ekstruzja tworzyw metodą CAST

Charakterystyka technologii

Film mikroporowaty produkowany przez nas na bazie PP znajduje zastosowanie głównie jako warstwa funkcyjna w wysoko-paroprzepuszczalnych membranach dachowych. Spełnia on wszystkie wymogi związane z tą aplikacją, z których najistotniejsze to w kolejności: odporność na UV, paroprzepuszczalność oraz elastyczność.

Dzięki możliwości bezpośredniego dozowania kilku dodatków uszlachetniających podczas procesu produkcji, takich jak: pigmenty, dodatki UV czy termo stabilizatory, możemy zaoferować produkty, których parametry zostaną dostosowane do indywidualnych wymagań klienta.

Doskonale rozumiemy, jak ważna jest jakość oferowanych przez nas wyrobów, dlatego też posiadamy w pełni wyposażony dział Kontroli Jakości, który 24h na dobę, 7 dni w tygodniu monitoruje każda partię produktów opuszczających nasze linie produkcyjne. Firma mdm®NT posiada park maszynowy umożliwiający nam przygotowanie i dostarczenie indywidualnych produktów wg specyfikacji lub wymagań klienta (w tym indywidualnych nadruków, etykiet czy membran zawierających zintegrowany pas taśmy samoprzylepnej przy jednym lub obu brzegach - wersja T/TT).

Membrany dachowe

z warstwą filmu mikroporowatego PP, w ofercie mdm®

 

 

 

mdm® Ventia

to lina produktów w skład której wchodzą trójwarstwowe, otwarte, dyfuzyjne membrany dachowe o gramaturze od 95 - 230g/m2 i grubości do aż 1000 μm.

Membrany powyżej gramatury 130g/m2 mogą być stosowane na dachach z pełnym deskowaniem a ich dopuszczalna ekspozycja na promienie UV to termin do 3 miesięcy (dotyczy średniorocznego napromieniowania w klimacie środkowoeuropejskim).

VAXO®

to rodzina wielowarstwowych dyfuzyjnych membran dachowych stosowana w bezpośrednim kontakcie z izolacją termiczną.

Produkt charakteryzuje się atrakcyjną ceną, przy jednoczesnym zachowaniu dobrych parametrów technicznych. Dopuszczalna ekspozycja na promienie UV to termin do 6 tygodni (dotyczy średniorocznego napromieniowania w klimacie środkowoeuropejskim).

Skontaktuj się z nami!

Chcesz porozmawiać z naszymi specjalistami od spraw technologii CAST?

Zapoznaj się szczegółowo z możliwościami badań które możesz zlecić firmie mdm® NT. Masz pytania związane z jakością naszych produktów? Chciałbyś spotkać się z nami? Wyślij nam swoje dane kontaktowe.