Paroprzepuszczalne

Firma mdm®NT jest producentem wysokiej jakości filmów paroprzepuszczalnych na bazie PP o szerokich możliwościach zastosowań w wielu dziedzinach gospodarki.

Film mikroporowaty znajduje zastosowanie głównie jako warstwa funkcyjna w wysoko-paroprzepuszczalnych membranach dachowych. Spełnia on wszystkie wymogi związane z tą aplikacją, z których najistotniejsze to: odporność na UV, paroprzepuszczalność i elastyczność.


Produkcja filmu odbywa się na najnowocześniejszych liniach produkcyjnych w Europie, linia Cast zlokalizowana w Bielsku-Białej oraz linia Blown w Bażanowicach. Dzięki możliwości bezpośredniego dozowania kilku dodatków uszlachetniających (pigment, dodatki UV, termo stabilizator, i inne) podczas procesu produkcji, firma mdm®NT może zaproponować swoim klientom nie tylko szeroka gamę standardowych produktów, lecz również przygotowanie spersonalizowanego wyrobu, ściśle dopasowanego do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów.


Połączenie nowoczesnej technologii, doświadczenia oraz restrykcyjnej kontroli gwarantuje, że każda partia wyrobów opuszczająca nasz zakład produkcyjny charakteryzuje się stałym i wysokim poziomem jakości.

Skontaktuj się z nami!

Chcesz porozmawiać z naszymi specjalistami zajmującymi się sprzedażą i produkcją filmów paroprzepuszczalnych?

Chcesz poznać szczegółową ofertę mdm® NT. Masz pytania związane z jakością naszych produktów? Chciałbyś spotkać się z nami? Wyślij nam swoje dane kontaktowe.